Producenci

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu spodnie Helikon są polecane przez profesjonalistów i zwykłych użytkowników. Sztandarowy model – spodnie UTP – odniosły sukces na całym świecie, dzięki rozwinięciu koncepcji opartej o spodnie BDU.

Spodnie Helikon

Spodnie BDU - Polycotton Ripstop - Coyote Spodnie BDU - Polycotton Ripstop - Coyote
Producent: Helikon
Cena:

107,40 zł

Cena regularna: 159,99 zł

zobacz więcej
  • promocja
Spodnie BDU - Polycotton Ripstop - US Woodland Spodnie BDU - Polycotton Ripstop - US Woodland
Producent: Helikon
Cena:

107,40 zł

Cena regularna: 159,99 zł

zobacz więcej
  • promocja
Spodnie Greyman Tactical Jeans Slim - Danim Mid - Dark Blue Spodnie Greyman Tactical Jeans Slim - Danim Mid - Dark Blue
Producent: Helikon
Cena:

239,00 zł

Cena regularna: 259,00 zł

zobacz więcej
  • promocja

Czym charakteryzują się spodnie Helikon?

Wszyscy zdają sobie sprawę jak dużą rolę odgrywa dobór odzieży. Skoro ubiór może decydować o sukcesie wyprawy wysokogórskiej, udanej rozmowie kwalifikacyjnej czy występie publicznym, to dlaczego nie wybierać rzeczy z najwyższej półki?

Od Marka Helikon-Tex stara się nie tylko wyprzedzać trendy, ale je kreować. Dzięki stale odświeżanym liniom i rozważnie prowadzonym badaniom udaje się jej zajmować wysokie pozycje w rankingach konsumentów. Producent bardzo często ulepsza już istniejące konstrukcje, biorą to co najlepsze w sprawdzonych elementach wyposażenia wojskowego czy traperskiego i adaptuje je do dzisiejszych czasów i potrzeb. Dzięki temu spodnie Helikon odnajdą się w każdej sytuacji.
Spodnie militarne, podobnie jak tarcze strzeleckie, to nie tylko dobry projekt, ale też wykonanie. Najwyższa jakość materiałów i wykończenia dopełnia obrazu produktu na miarę oczekiwań najbardziej wymagających. Tysiące pracowników służb i pracujących w wymagąjacych zawodach nie mogą się mylić. Helikon-Tex jako marka na całym świecie odnalazła swoich fanów na kilku kontynentach! To dlatego zakładając spodnie wojskowe od naszego rodzimego producenta możecie poczuć powiew amerykańskiej prerii i australijską dzikość.

Spodnie wojskowe do cywila? Bardzo proszę!

Nie samymi militariami człowiek żyje! Dlatego spodnie Helikon są przygotowane z myślą o różnych zastosowaniach. Każdy model reprezentuje pełnię funkcjonalności. Najbardziej wskazujące na militarne zamiłowania noszącego to spodnie UTP®. Nie oznacza to, że od razu można je opisać fachowym określeniem „spodnie moro wojskowe”. Krojem przypominają one typowe spodnie BDU, jednak gdy tylko przyjrzymy się im bliżej zauważymy wiele innowacji. Nadal jest to krój low-profile, jednak jego estetyka pozwala wyjść na miasto bez wzbudzania nadmiernej sensacji. Dbając o najdrobniejsze szczegóły producent udostępnił kilka wersji kolorystycznych, aby spodnie UTP® pasowały idealnie.

Ciekawym rozwiązaniem są spodnie Greyman Jeans. Wykonane z prawdziwego jeansu mają jego wszystkie wady i zalety. Są jednymi z najbardziej niepozornych spodni w ofercie. Jeśli jesteś zmuszony do korzystania tylko z „cywilnych” ubrań, ale chcesz korzystać z wygody i użyteczności oferowanej przez spodnie militarne to z pewnością jest idealny wybór dla Ciebie.

„Spodnie moro wojskowe”, czyli jak dobrać spodnie dla siebie?

Najlepiej, aby spodnie były spójnym elementem całego zestawu ubrań. Spodnie militarne idealnie komponują się z polarami Helikona, dzięki ich wspólnym korzeniom. Jeśli już posiadasz część z Twojego wymarzonego kompletu ubrań zastanów się jaki model spodni spełni Twoje potrzeby i jednocześnie będzie współpracować z resztą ciuchów.


Jeśli nie masz punktu odniesienia, zobacz spodnie UTP. Są one bardzo uniwersale i jednocześnie sprawdzone przez tysiące użytkowników. Kultowy model nie przez przypadek znalazł tylu fanów. Zastosowany krój i ułożenie kieszeni sprawia, że spodnie zachowują cywilny wygląd nie zdradzając tożsamości użytkownika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl