Opcje przeglądania
Producenci

Kolimatory Shield Sights to używany przez mistrzów sprzęt. Najwyższa jakość produktu i innowacyjne rozwiązania zmienią oblicze strzelania z pistoletu.

Kolimatory Shield

Kolimatory Shield Sights to idealne wyposażenie dla użytkowników, którzy mierzą wysoko. Mistrzowie świata sprawdzili kolimatory pistoletowe na kilku kontynentach, żeby na pewno sprawdzały się na każdej strzelnicy.

Kolimatory Shield Sights są nie tylko pięknie wykonane, ale również bardzo funkcjonalne i wydajne. Dzięki nowoczesnym układom elektronicznym baterie działają nawet przez 4 lata. Ich zaawansowana konstrukcja pozwala na precyzyjne celowanie w każdych warunkach, a innowacyjne rozwiązania techniczne gwarantują niezawodność i trwałość. Wyjątkowo dokładne wykonanie zapewnia wodoszczelność wybranych modeli. Krawędzie mikrokolimatorów są wycinane z dokładnością pozwalającą na szczelne połączenie z płytką montażową.

Kolimatory Shield Sights to wspaniałe rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje najwyższej jakości kolimatorów. Sprawdzone przez znany team firmy Shield Sigts kolimatory pistoletowe nie pozostawiają miejsca na niepewność. Używane na zawodach, w każdych warunkach atmosferycznych, kolimatory zapewniają idealny obraz  i działanie. Shield Sights to renomowany europejski producent, który od lat specjalizuje się w produkcji zaawansowanych mikrokolimatorów, kolimatorów pistoletowych i kolimatorów EDC. To dodatkowy atut, bo coraz rzadziej można spotkać sprzęt nie tylko projetkowany, ale i produkowany w Europie. Wykonane z najlepszych materiałów kolimatory Shield Sights są niesamowicie lekkie – niektóre ważą tylko 12 gramów. Szeroka gama modelowa mikrokolimatorów pozwoli dobrać produkt idealnie odpowiadający na Twoje potrzeby. Aluminiowe lub polimerowe ramy mogą skrywać soczewki ze szkła lub tworzyw sztucznych. Dodatkowo wiele opcji estetycznych, którymi kolimatory Shield Sights zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczy.

Kolimatory Shield Sights to szeroki wybór różnych modeli, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Mikrokolimatroy Shield Sights to idealne rozwiązanie dla miłośników broni, którzy cenią sobie precyzję i szybkie reakcje. Sprawdzają się w służbach i w kaburze ludzi, którzy potrzebują mieć pod ręką niezawodną broń. Ceny zachęcają też wszystkich chętnych do testowania optyki na pistolecie. Posiadając niewielki budżet na mikrokolimator można zrezygnować z przyrządów mechanicznych. Kolimator pistoletowy Shield Sights jest doskonałym dodatkiem dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swój performance. Kolimator EDC Shield Sights to praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje niezawodnego i wydajnego urządzenia do codziennego użytku.

Jeśli szukasz sprzętu, który pozwoli Ci osiągnąć mistrzowski poziom, to kolimatory Shield Sights to wybór idealny dla Ciebie. Potwierdzają to eksperci i recenzenci z całego świata. Wyjątkowo ceniony jest kształt mikrokolimatora do IPSC opracowany w firmie. Zapewnia lepszą widoczność i możliwości. Wybierając kolimatory Shield Sights decydujesz się na autorskie rozwiązania. Patenty opracowane przez Shield posuwają świat kolimatorów pistoletowych do przodu. Korzystając z nich jesteś częścią tego rozwoju.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl