Opcje przeglądania
Producenci

Tarcza strzelecka A4 to idealne rozwiązanie dla osób szukających taniego narzędzia do treningu. Niewielkie wymiary i koszty sprawiają, że tarcza strzelecka PDF stanie się najczęściej drukowanym przez Ciebie dokumentem.

Tarcze do pobrania

Tarcza strzelecka PDF, czyli domowy trening za darmo

Szczególnie w roku 2020 doceniliśmy możliwość trenowania w domu. Dzięki zakładce „Tarcze strzeleckie do pobrania” na stronie Range Solutions będziesz mógł w prosty sposób przeprowadzić kompleksowy trening na małej powierzchni. Cele są przygotowane w skali 1:5, 1:3 lub 1:2,5, co pozwoli na zaledwie kilku metrach zasymulować najczęściej spotykane na strzelnicy odległości. Tarcze strzeleckie A4 są również mniej widoczne dla osób trzecich. Nawet cały zestaw powieszony w salonie nie przeszkadza domownikom w codziennym życiu. Jednocześnie, kiedy chcemy zachować całkowity porządek, tak małe tarcze da się powiesić nawet we wnętrzu szafki, czy oprzeć o telewizor po naklejeniu na karton.

Tarcza strzelecka A4 PDF jest przystosowana do zwykłych drukarek biurowych, co pozwala w prosty sposób przygotować cały zestaw celów strzeleckich. Ogranicza to również koszty druku. Jedyne co musimy zrobić, to pobrać tarcze strzeleckie i wydrukować samodzielnie lub zlecić to najbliższemu punktowi ksero, czy drukarni.

Trening bez wychodzenia z domu to oszczędność czasu i zwiększenie efektywności. Znajome środowisko sprzyja skupieniu się na ćwiczonym zagadnieniu, odrzucając wiele bodźców, które zazwyczaj rozpraszają nasz umysł. Całkowite skupienie pozwala szybciej osiągnąć cele treningowe, co przełoży się na wyniki na testach czy zawodach. Z kolei brak dojazdów i opłat za strzelnice zwiększy zasobność naszego portfela. Jeśli dodamy do tego, że tarcze strzeleckie do druku A4 są całkowicie za darmo, możemy w prosty sposób policzyć ile dodatkowych środków możemy przeznaczyć na zawody, czy przyjemną zabawę na strzelnicy.

Tarcza strzelecka A4 – mała jednostka treningowa

Przygotowane zestawy ułatwiają planowanie treningu. Tarcze strzeleckie PDF w zakładce „Do pobrania” są przygotowane na wzór najczęściej spotykanych celów i połączeń celów z przeszkodami. Tarcze IPSC występują z PT i hard coverami w różnych konfiguracjach. Moduł treningowy Drill IPSC zawiera również symulację celów metalowych w skali 1:5. Aż cztery elementy na jednym arkuszu umożliwiają niemal nieskończone kombinacje. Wartym zauważenia jest fakt, że cały, rozbudowany zestaw celów strzeleckich na przykładowy tor może zajmować tylko 5 kartek A4.

Tarcze strzeleckie PDF na strzelnicę

Oczywiście tarcza strzelecka do druku A4 jest gotowym produktem na strzelnicę. Bez problemu można przeprowadzić na nich nie tylko trening na sucho, ale też pełny trening na strzelnicy. Warto przyjrzeć się również tarczom wojskowym. Na zwykłej kartce możemy wydrukować nie tylko cele sportowe, ale również te używane przez służby mundurowe. Niedogodnością może być fakt, że o ile tarcza strzelecka do druku A4 PDF jest przygotowana w skali, o tyle pociski nadal mają standardowy rozmiar. Dziury w celu będą po prostu większe. Jednak ten minus z pewnością kompensuje łatwość wydruku i wymiany tarczy.

Tarcza strzelecka do druku A4, PDF, czyli pomysł na każdy dzień

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl