Producenci

Czym jest Double Alpha?

Wielu jest producentów, którzy chcą być najlepsi. Niewielu jednak takich jest. Double Alpha Academy z pewnością należy do tego drugiego grona. Produkując najwyższej klasy sprzęt dedykowany sportom strzeleckim stworzyli międzynarodowa sieć dystrybucji. Stale rozwijając swoje produkty doszli przez trudy do gwiazd. Dziś, jak sami mówią, są znani wszystkim strzelcom IPSC, USPSA i IDPA. Jak to się stało?

Double Alpha Academy – twórca sprzętu idealnego?

Za cel marka Double Alpha postawiła sobie rozwój i ulepszanie nowych zaawansowanych akcesoriów dla zawodników strzelectwa. Konsekwentnie realizuje tę wizję od 10 lat. Ich produkt to nie tylko pas IPSC oraz sprzęt, który zawieszamy na nim. Double Alpha Academy to także cele strzeleckie, kabury, ładownice czy magnesy.

Każdy z produktów Double Alpha Academy przeszedł długą drogę zanim trafił na linię produkcyjną. Przemyślany projekt to klucz do sukcesu. Na strzelnicach często możemy zauważyć użytkowników sprzętu tej marki. Podobnie jak czapki Helikon-Tex, akcesoria Double Alpha zapracowały sobie na pozycję lidera na rynku.
Szczególnie warto rozważyć Double Alpha Academy gdy przedmiotem wyboru jest kabura IPSC. Ten element pracuje wyjątkowo ciężko i wiele od niego zależy. W tym miejscu nie możemy iść na kompromis.

Ile oszczędzisz na tanim pasie IPSC?

Pytanie jest nieco podchwytliwe. Jeżeli pod uwagę brana jest tylko kwota zakupu – jest to około 100-150 złotych. Jednak nie jest to pełna odpowiedź. Pas IPSC, podobnie jak okulary strzeleckie, to element wyposażenia, na którym tylko pozornie możemy zaoszczędzić. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości rzepom, żywotność pasa Double Alpha Academy jest nieporównywalnie wyższa z typowymi produktami budżetowymi. Kolejnym istotnym elementem jest sztywność pasa. Tani pas IPSC często ma problem z niepożądanym przemieszczaniem się. W pasach DAA tego nie doświadczymy.

Dodając do tego wytrzymałą i funkcjonalną pętlę zabezpieczającą otrzymujemy produkt, który przez swoją konstrukcję i trwałość posłuży wiele lat i będzie towarzyszyć strzelcowi w drodze do sportowych mistrzostw. Pozorna oszczędność przy zakupie taniego pasa przypomni się po czasie. Wydać mniej, nie idąc przy tym na kompromis, możecie kupując tarcze strzeleckie Range Solutions.

Double Alpha Academy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl