Opcje przeglądania
Producenci

Tarcza IPSC w wielu wydaniach. Dostępne są zarówno klasyczne papierowe tarcze IPSC jak również moduły treningowe przydatne w IPSC.

Tarcze IPSC

  • nowość
Metryczki IPSC 100szt Metryczki IPSC 100szt
Cena:

6,00 zł

szt.
zobacz więcej

Czy papierowa tarcza IPSC sprawdza się na treningu i zawodach?

Papierowe tarcze IPSC przygotowane są z myślą o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki odpowiedniej technologii druku producent osiągnął taką samą funkcjonalność jak przy kartonowych tarczach, jednocześnie obniżając cenę i ograniczając wymagane miejsce. Papierowa rolka jest wygodna w transporcie i łatwa do przechowywania w domu lub małej szafce na strzelnicy. Organizatorzy zawodów z pewnością docenią zalety tarcz IPSC od Range Solutions. Dużo łatwiej jest transportować większe ilości tarcz, jeśli są one w kompaktowych rulonach.

Papierowe tarcze jakością wydruku dorównują najlepszej klasy celom IPSC. Dzięki papierowi o gramaturze 80 g/m². Obraz jest drukowany w wysokiej jakości, a sam projekt wykonany zgodnie z obowiązującymi normami. Pozwala to na bezproblemowe stosowanie ich na zawodach o każdym levelu.
Powtarzalność wydruku tarczy IPSC od Range Solutions zapewnia identyczne warunki na każdym celu. Umożliwia to bezbłędne przygotowanie oka oraz nawyków nawet do najbardziej wymagających zawodów.

Wiele celów - jedna tarcza IPSC

Range Solutions wychodzi naprzeciw potrzebom rynku oferując gotowe kompilacje celów strzeleckich. „IPSC target” to przecież nie tylko najprostsza tarcza! Dzięki zastosowaniu imitacji hard covera i PT producent zapewnia dodatkowe utrudnienie dla ambitnych strzelców. Układy odzwierciedlają kombinacje najczęściej spotykane na zawodach. Druk kilku elementów toru IPSC na jednym arkuszu oszczędza czas, który zostałby zmarnowany na powtarzalne ustawianie celów oraz pozwala na oszczędność funduszy.

Do wyboru przygotowane zostało kilka ustawień tarcz IPSC razem z hard coverem, który imitowany jest przez czarne pola. Tarcze strzeleckie zostały zaprojektowane możliwie uniwersalnie, dzięki temu to do strzelca należy ostatnie słowo jak będzie dokładnie wyglądać przebieg jego toru.
Podobne, często spotykane ustawienia znajdziemy z połączeniem tarczy IPSC oraz PT. Intensywny trening tego elementu zapewnia brak utraty cennych punktów na zawodach.

Moduły treningowe IPSC

Dodatkowym ukłonem w stronę strzelców IPSC są moduły treningowe. Umożliwiają one trenowanie strzelania do celów metalowych jak i tworzenia sekwencji o bardziej zaawansowanej strukturze na ograniczonej ilości miejsca. Tego typu złożone ćwiczenia są świetnym impulsem do rozwoju strzeleckiego.

Ciekawym elementem jest tarcza strzelecka One Target. Zaprojektowana została z myślą o strzelcach IPSC oczekujących konkretnych propozycji treningowych. Pełen przekrój celów strzeleckich i instrukcja z proponowanym treningiem to świetne rozwiązanie uzupełniające regularne ćwiczenia na zwykłych tarczach IPSC.

IPSC Target – nie tylko zwykła tarcza

W ofercie Range Solutions znajdują się również inne drukowane cele IPSC oraz przydatne przy treningach. Nieoczywistą, ale użyteczną może okazać się tarcza TS-2, która pozwala szybko i wygodnie przestrzelić broń. Innym przykładem wykorzystania IPSC target na strzelnicy są drukowane poppery i blachy. Gdy na strzelnicy nie można korzystać z metalowych celów IPSC idealnym rozwiązaniem okazują się papierowe imitacje.

Tarcze do pobrania - do IPSC i nie tylko

Dzięki uprzejmości producenta jest możliwość skorzystania z gotowych wzorów przygotowanych do domowego wydruku w formacie A4. Każdy plik znajduje się w zakładce “Tarcze do pobrania”. Pomniejszone cele umożliwią trening na mniejszych powierzchniach - na przykład w mieszkaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl