Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do
Producenci

Zaklejki do tarcz strzeleckich nawinięte na rolki 1000 sztuk, 2000 sztuk i 8000 sztuk. Korzystanie z zaklejek do tarcz pozwala przyspieszyć resetowanie toru i zużywać mniej tarcz.

Zaklejki do tarcz

Zaklejki do tarcz strzeleckich, czyli jak tracić mniej czasu

Na strzelnicy, oprócz celności, często liczy się również czas. I ten na torze, i ten spędzony ogólnie na strzelnicy. Nie ma na świecie osoby, która lubi spędzać godziny na powtarzalnych i niepotrzebnych czynnościach, szczególnie, jeśli zamiast tego można przeprowadzić bardziej skuteczny trening. Dziś, po latach prób, rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo zbędnej pracy jest na wyciągnięcie ręki. Zaklejki do tarcz przydają się w szczególności na zawodach, gdzie szybkie przywrócenie toru do pierwotnego stanu jest kluczem do sukcesu organizatorów.

Zaklejki do tarcz strzeleckich są najszybszym sposobem na „zresetowanie” celów. Taśma z okrągłymi plastrami pozwala błyskawicznie uczynić przestrzeliny niewidocznymi. Dzięki zastosowaniu papieru powlekanego zaklejki schodzą bez problemu, można ich wygodnie używać nawet w rękawiczkach.

Dlaczego warto mieć zaklejki do tarcz z pewnego źródła?

Słabej jakości zaklejki do tarcz strzeleckich zamiast oszczędzać czas, bardzo często powodują problemy i wydłużenie procesu. Prawdopodobnie każdy strzelec spotkał się z sytuacją, gdzie po zajęciu stanowiska zauważył odlepioną zaklejkę. Dzięki użyciu wzmocnionego kleju zaklejki do tarcz Range Solutions minimalizują ryzyka odklejenia się. Bez problemu zaaplikujemy zaklejki na papierowe i kartonowe tarcze IPSC.  Co ważne, zaklejki również kleją się do siebie, dzięki czemu nawet gdy przestrzeliny są blisko siebie, bez problemu można zamaskować je kilkoma zaklejkami do tarcz.

Dobrej jakości zaklejki do tarcz strzeleckich nie będą spadać z taśmy podczas transportu. Zdarza się, że cała kieszeń jest w kolorowych kółkach, które zamiast służyć na strzelnicy zostały zmarnowane w torbie. Dzięki odpowiedniemu papierowi powlekanemu, producent odpowiednio zbalansował łatwość w odklejaniu i siłę trzymającą zaklejki do tarcz podczas transportu.

Czym różnią się od siebie zaklejki do tarcz strzeleckich?

Są dwa główne parametry zaklejek do tarcz strzeleckich. Pierwszy z nich to kolor – warto dobrać barwę zaklejki do tła, na którym będziemy ją naklejać. Do tarczy TS-2 idealny będzie zestaw dwóch kolorów – czarny i biały.

Drugą cechą zaklejek do tarcz strzleckich jest rozmiar. Można znaleźć dwa rozmiary – 20 mm i 40 mm. Oczywiście te o dłuższej średnicy maskują więcej powierzchni tarczy, dzięki czemu możemy zużyć ich mniej. Jest to szczególnie przydatne przy użyciu naboi większego kalibru, lub wielu przestrzelin skupionych w jednym miejscu.

Poza tym rozmaite kolory i rozmiary możemy znaleźć nawinięte na rolki w ilościach od 1000 do 8000 sztuk.

Które zaklejki do tarcz wybrać?

Najważniejszy jest kolor – bez odpowiedniego dopasowania zaklejki będą kontrastować przeszkadzając strzelcowi. Często potrzebne są dwa kolory zaklejek – tak jak w przypadku tarczy TS-9. Po wyborze barwy należy dobrać rozmiar zaklejek do tarcz. Najczęściej spotykanym i jednocześnie najbardziej uniwersalnym jest rozmiar 20 mm.

Rozmiar rolki zależy od tempa zużycia zaklejek. Większe opakowania będą bardziej ekonomiczne, ale mniej wygodne w transporcie i przechowywaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl