Opcje przeglądania
Producenci

Tarcze we Współpracy

Tarcze strzeleckie to czas i pieniądze?

Niezależnie od tego jak dobrze strzelamy, warto aby tarcze strzeleckie były wygodnie w użyciu. Sporo czasu spędzamy na dojazdach na strzelnicę, rozgrzewkach czy planowaniu ćwiczeń. Dlatego na przygotowaniu torów i układaniu sprzętu powinniśmy tracić jak najmniej czasu. Z pomocą przychodzą nam producenci przedstawiający nam coraz to nowe recepty na problemy dnia codziennego.

Tarcze strzeleckie Range Solutions to idealna odpowiedź na potrzeby rynku. Produkty wydrukowane są na papierze offsetowym 80g. Dzięki temu są tańsze, zajmują mniej miejsca i są łatwiejsze w transporcie niż standardowe, kartonowe tarcze na strzelnice. Konstrukcja ta pozwala na przechowywanie ich w sztywnych rulonach. Dzięki temu zmieścimy setki sztuk tarcz strzeleckich w jednej szafce.

Tarcza strzelecka zaprojektowana przez najlepszych

„Przecież tarcza strzelecka to tylko kartka z nadrukowanym celem. Co tu projektować?!”

Oferta tarcz strzeleckich przygotowana jest z myślą o strzelcu sportowym szukającym wygodnych i nowoczesnych rozwiązań. Na stronie znajdziecie dziesiątki typów tarcz. Pośród nich są również projektowane z udziałem specjalistów w swojej dziedzinie takich jak Z-Tac czy Bartosz Szczęsny. Pozwoliło to opracować produkty gotowe w każdym detalu. Szeroki wachlarz tarcz strzeleckich Range Solutions jest bogaty w rozwiązania, które ułatwiają strzelcowi trening. Dzięki zastosowaniu takich elementów jak dodatkowe znaczniki do kalibracji, kontrastowe kolory, czy cyfry i kształty osiągnęliśmy niespotykaną wielozadaniowość naszych produktów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – tarcze do strzelania na wieloaspektowym treningu i popołudniowej zabawy na strzelnicy.

Jedna tarcza do strzelania zamiast trzech – gotowe ustawienia

Dla wymagających zostały przygotowane skomplikowane cele strzeleckie pozwalające trenować nawet złożone sekwencje. Na naszej stronie w zakładce „Tarcze strzeleckie do druku” znajdziecie również gotowe ćwiczenia do zrealizowania na tarczach z wieloma celami. Tarcze symulujące hard covery i PT symulują najczęściej spotykane przeszkody na torze IPSC. Decydując się na użycie jednego arkusza do symulowania dwóch rodzajów celu strzeleckiego Range Solutions maksymalizuje użyteczność tarcz strzeleckich ograniczając przy tym koszty. Dzięki wielu rozmiarom i skalom zawodnik może przeprowadzić kompletny trening na sucho nawet w mieszkaniu czy biurze. Jednocześnie Range Solutions zapewnia komplet wzorów potrzebnych do rozpoczęcia przygody ze strzelectwem.

Prestiż i dokładność

Jakość wykonania celów strzeleckich stoi na najwyższym poziomie. To nie są po prostu „tarcze do szczelania”. Kolory są odpowiednio nasycone, dzięki czemu każdy trening będzie perfekcyjnie przygotowywał oko do zawodów. Linie oddzielające strefy A, C i D są  na tyle cienkie, że są niewidoczne z większej odległości, jak na kartonowym pierwowzorze. Po podejściu do celu, bez problemu możemy rozróżnić trafienia. Decydując się tarcze IPSC od Range Solutions wybieracie idealne narzędzie treningowe.

Przeznaczone na potrzeby policyjne i wojskowe tarcze są zgodne z normami i wymogami ośrodków krajowych. Umożliwia to perfekcyjne odwzorowanie warunków, z którymi spotkacie się podczas służbowych treningów i testów.

Range Solutions dla profesjonalistów

Jeśli potrzebujecie naprawdę wiele tarcz przygotowaliśmy dla Was zestawy pakowane po 500, a nawet 1000 sztuk! Tutaj możesz zobaczyć tarczę TS-2 PSP w większych opakowaniach.

Jeśli nie jesteście profesjonalistami i nie strzelacie tak dużo... To życzymy, żebyście zaczęli, bo to świetna sprawa!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl