Producenci

Na strzelnicy czapki z daszkiem używamy przede wszystkim do ochrony przed słońcem i gorącymi łuskami. Jest ona też znakiem rozpoznawczym strzelców – czapka Helikon świetnie spełnia obie role.

Czapki Helikon

Czapka z daszkiem niejedno ma imię

Czapka z daszkiem, tak często używana na strzelnicy, jest ważnym elementem ubioru. Oprócz funkcji ochronnych ma funkcje „społeczne”. Dzięki niej strzelec nie jest skazany na dyskomfort odczuwany podczas słonecznych dni, a także nieprzyjemne uczucie gorącej łuski odbijającej się od twarzy czy wpadającej za kołnierz. Czapka z daszkiem jest jednak świetnym polem do wyrażenia siebie. Rzepy wszywane w wiele miejsc pozwalają na oznaczenie sponsorów czy drużyn pod szyldem, których występujemy. Zawsze znajdzie się miejsce na naszywkę, która przedstawia nasze zdanie. Dzięki takim oznaczeniom łatwo poznamy „swoich” w miejskim zgiełku czy tłumie na zawodach.

Czapka Helikon to kolejny krok do doskonałości

Helikon przyzwyczaił nas do wysokiej jakości odzieży. Polary Helikon są uważane za jedne z najlepszych na rynku. Na szczęście wybierając nakrycia głowy nie daje nam powodów do zmiany przyzwyczajeń. Każda z czapek została wykończona na najwyższym poziomie. Producent doskonale sobie zdaje sprawę czego oczekują od niego użytkownicy i zdaje się nie tylko spełniać te oczekiwania, ale nawet wyprzedzać przyszły wymagania. Wprowadzając coraz to nowe modele do oferty stara zaspokoić wszelkie potrzeby społeczności. Czapka Helikon nie oznacza jedynie prostej baseballówki – w szerokim wachlarzu ofert odnajdziemy kilka modeli czapek z daszkiem – patrolówek, baseballówek, „Truckerów”. Poza tym duży wybór jest w zimowych nakryciach głowy – czapka dokerka, czy klasyczne beanie stworzone z wełny merynosa.

Czapka wojskowa idealnie pasuje do sprzętu

Producent wie, jak wielką sympatią darzy sprzęt wojskowy strzelecka społeczność. Wie również co pasuje do niego najlepiej. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów uzyskał bardzo dobry produkt, który oprócz funkcji użytecznej dopełnia również nasz styl. Czapka z daszkiem wojskowa nie tylko będzie idealna na służbę, ale również do stylizacji czy hobbystycznych zastosowań „około militarnych”. Dzięki stonowanym kolorom, podobnie jak w rękawiczkach taktycznych, wielu mundurowych może korzystać z akcesoriów z tej kategorii nie naruszając regulaminów mundurowych swoich jednostek.

Jak Helikon zaskakuje klientów?

Oprócz zwykłej czapki Helikon przygotował linię „Low Profile”. Dzięki niej użytkownik może cieszyć się uniwersalnością i wygodą znaną ze sprzętu o charakterze militarnym, jednocześnie zachowując anonimowość. Oprócz faktu, że produkt nie wygląda jak czapka wojskowa, producent wręcz rozpieszcza korzystającego z nakrycia głowy wykorzystaniem nowoczesnych materiałów. Wzorowana na konstrukcji klasycznej czapki USMC Beanie, wykonana jest z podwójnej warstwy gładko dzianej wełny z merynosów. Po tych zabiegach osiągnięty został najwyższy poziom komfortu użytkownika.

Dopełnieniem oferty jest zupełnie inny sposób na zachowanie anonimowości. Czapka Helikon „Low-Profile” pozwala wtopić się w tłum, ale to kominiarki zapewniają pełną ochronę wizerunku. Polski producent oferuje dopasowane modele jednootworowych kominiarek w wielu kolorach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl