Producenci

Kolimatory Shield Sights to produkty od najlepszych...

Shield Sights jest liderem w branży kolimatorów dzięki zaangażowaniu w opracowywanie i wytwarzanie produktów najwyższej jakości, spełniających potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Są pionierami w dziedzinie mikrokolimatorów, które są szczególnie cenione przez osoby noszące broń na co dzień.

Shield Sights to renomowany producent kolimatorów i mikrokolimatorów. Ich produkty są szczególnie cenione przez strzelców sportowych i zawodowych, którzy potrzebują niezawodnego sprzętu. W ich szerokiej ofercie znajdziesz nie jeden kolimator EDC – jednym z najbardziej popularnych jest SMSc. Kolimatory Shield są tak popularne, że firmy produkujące broń dostosowały produkowane pistolety, aby łatwiej można było zamontować kolimator Shield RMSc. Najnowszymi modelami przystosowanymi do celowników są Glock43x i G48.

...Dla najlepszych

Wszystkie produkty są starannie zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Shield posiada kolimator IPSC, który pomaga zdobywać mistrzostwa świata – udowadnia to drużyna strzelecka pod marką Shield. Najlepsi korzystają z kolimatora RMSx. Precyzja, niezawodność i trwałość kolimatorów to cechy, które zwracają na nie uwagę i są doceniane przez wymagających użytkowników. Shield oferuje również płytki montażowe kolimatora, które pozwalają szybko i stabilnie zamontować kolimator na pistolecie lub karabinie.

I Shield jest tego pewny – dożywotnia gwarancja

Producent objął ten produkt dożywotnią gwarancją. I nic dziwnego, bo Shield Sights chwali swoje produkty za wskaźnik zwrotów niższym niż 1% oraz osiągnięcie najwyższego możliwego wyniku w ankiecie badającej satysfakcję z produktu. Z Shield Reflex Mini Sight XL zadowolonych jest 100% badanych!

Dystrybucja kolimatorów Shield w Polsce

Sklep Range Solution jest dystrybutorem detalicznym i hurtowym kolimatorów Shield Sights w Polsce. Nasz sklep z kolimatorami Shield może też zaproponować Wam produkty z oferty tego producenta. Oferujemy wsparcie w wyborze i procesie zakupowym.

Shield Sights

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl