Producenci

Rękawiczki taktyczne to nieodzowny element wyposażenia nie tylko w pracy. Rękawice strzeleckie przygotowane zostały z myślą o strzelcach rekreacyjnych i mierzących w wysokie pozycje w rankingach.

Rękawice Strzeleckie | Rękawice Taktyczne

Rękawiczki taktyczne nie tylko na akcję

Rękawice taktyczne to równie ważna, co złożona kwestia. Każdy, kto jest narażony na jakiekolwiek urazy powinien rozważyć wyposażenie się w rękawiczki taktyczne. Zapewniają one nie tylko podstawową ochronę, ale też świetnie izolują od chłodnego powietrza, zimnych, czy mokrych przedmiotów znacząco zwiększając komfort pracy. Wybierając modele z ulepszonym chwytem, na przykład poprzez wstawki z gumy, bądź skóry, oprócz komfortu poprawimy również skuteczność działań. Tego typu budową charakteryzują się rękawiczki Helikon-tex.

Rękawiczki wojskowe mogą być używane w przydomowym ogródku! Nikt tego nie sprawdza. W tych okolicznościach wielu producentów decyduje się na wyposażenie swoich rękawiczek we wszelkiej maści „ficzery” przydatne nie tylko podczas działań bojowych czy ratunkowych. Jednym z wygodniejszych dodatków jest wstawka współpracująca z ekranami dotykowymi. Dzięki niej możemy obsługiwać telefon mając na sobie na przykład rękawice Helikon.

Rękawice wojskowe – wytrzymałość i uniwersalność

Ze sprzętem dla żołnierzy kojarzona jest trwałość i wielozadaniowość. Dokładnie takimi cechami charakteryzują się rękawiczki wojskowe. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów producenci osiągają niespotykane wcześniej parametry wyposażenia. Powiew innowacji nie oznacza jednak, że rękawice militarne są pozbawione nuty tradycji. W wielu modelach znajdziemy między innymi elementy skórzane.

Dodatki, w które są wyposażone dobrze zaprojektowane rękawiczki militarne, to ułatwienia stworzone z myślą o żołnierzach. Mowa tu między innymi o pętelce służącej do przenoszenia rękawiczek na karabinku przy oporządzeniu. Jest to jedno z najwygodniejszych rozwiązań, które jednocześnie zapewnia bardzo szybki dostęp do rękawiczek wojskowych.

Ponadto rękawiczki taktyczne Helikon są w stonowanych kolorach. To ważne, gdy liczy się kamuflaż lub zgodność z regulaminem mundurowym. Taka paleta barw ma również względy praktyczne – rękawiczki taktyczne wojskowe ubrudzone błotem czy smarem nie powodują dyskomfortu estetycznego – brud nadaje im tylko charakteru.

Rękawiczki strzeleckie, czyli maksymalne możliwości

Rękawice strzeleckie muszą zapewniać maksimum skuteczności i komfortu. Jednocześnie muszą być na tyle wytrzymałe, aby przetrwać powtarzane wielogodzinne treningi. Z pomocą przychodzą sami strzelcy. To oni wiedzą jaka rękawiczka najlepiej sprawdza się w pracy z tarczami strzeleckimi. Dzięki doświadczeniom czołowych zawodników strzelectwa sportowego producentom udało się sprostać oczekiwaniom rynku. W ofercie Range Solutions znajdują się rękawiczki strzeleckie ze skórą kangura, która ma zapewniać idealny balans między czuciem broni, a wytrzymałością.

Rękawiczki taktyczne do strzelania to jeden z wielu czynników zapewniający wygodę i stwarzający odpowiednie środowisko do sprostania kolejnym wyzwaniom strzeleckim. Producenci starają się zapewnić szeroki wybór różnych produktów, które ze sobą współpracują – przykładem są spodnie Helikon-Tex.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl